Navigace
Rychlý kontakt

Vnitrozemská plavba

Velké motory a moře

Velmi oblíbená kombinace průkazu. Můžete řídit motoráky a skůtry bez omezení výkonu a smíte i na moře.

Objednat Chci více informací
Darovat kurz

Kombinace motory, moře

Jste nadšený motorář, plachty a vítr vám nic neříkají? Tento kurz vám pomůže získat průkaz k vedení motorových lodí a skútrů s neomezeným výkonem motoru ve vnitrozemí i na moři.


Plánujete jezdit k moři a třeba si občas půjčit motorák a jezdit kolem břehů na pláže? Nebo máte již svůj vysněný člun, či vodní skútr a chcete si jej brát na dovolenou? Toto je kombinace pro vás.

Kdekoli po vnitrozemských vodách a na moři „kolem břehu“. S touto kombinací se budete moci plavit i na moři ve dne do vzdálenosti 1 námořní míle od břehu, tedy skoro dva kilometry. A to po celém světě.


Průběh kurzu

K získání průkazu pro neomezený výkon motoru je nutné absolvovat teoretický a praktický výcvik. Teprve po absolvování obou částí se můžete hlásit k závěrečné teoretické zkoušce na Plavebním úřadu.

Teoretická příprava probíhá pravidelně v sobotu a neděli. Zabýváme se legislativou, která platí pro vnitrozemskou i námořní plavbu. Tyto znalosti jsou základní podmínkou pro získání průkazu všech kategorií.

Nabízíme kurz teorie jak v online formě, tak i v prezenční formě. Kurzy probíhají každý měsíc.

Pro tuto úroveň je vyžadován praktický výcvik na motorové lodi. Ten se koná většinou v následujícím týdnu na naší lodi na Vltavě. Vyrážíme z naší mariny v Davli u Prahy a praktická část trvá zhruba půl dne.

Po absolvování praktické části se můžete přihlásit na závěrečnou teoretickou zkoušku, která se koná na pobočkách Plavebního úřadu v Praze, Děčíně a Přerově. Přihlášení online je velmi jednoduché. Budete potřebovat digitální kopii potvrzení od lékaře a potvrzení o absolvování praktické části kurzu, které od nás dostanete do emailu. Správní poplatek 500 Kč je nutné uhradit online platební kartou.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?