Navigace
Rychlý kontakt

Recenze

Vybrané recenze našich klientů.Vladimír Š.

„Dobrý den, rád bych se vyjádřil k průběhu praktického kurzu na plachetnici v Chorvatsku. Musím konstatovat, že to, co jsme za týden prožili, dalece předčilo mé očekávání. Pod vedením skvělého kapitána Radka Davida jsme vedle poctivého výcviku zažili i velkou porci adrenalinu a dobrodružství, jako vlny a vítr přes 30 uzlů, utržené kormidlo a nouzové doplutí do mariny, což fakt nebylo v programu, ale také jsme navštívili řadu nádherných míst se zajímavým výkladem. Radek je opravdu profík, který si poradí s každou nepříjemnou situací a dovede na takové situace lidi připravit. Současně je s ním sranda na lodi i mimo ni. Tak jsme mu na závěr odpustili, že s námi odmítl provést manévr nasednutí plachetnice na dno a přivolání coast guard a vrtulníku, které byly ve skriptechJ. Díky Radku za tvůj profesionální a lidský přístup, moc jsme si to užili, hodně se od tebe naučili a budeme se těšit na další plavbu s tebou.“ Současně děkuji celému týmu Seawolf, který kurzy organizuje a gratuluji k takovému kapitánovi a instruktorovi, jako je Radek David. Ten týden stál fakt za to.

Marek B.

Marek B.

Velmi mile mi překvapila snaha a přístup kapitána Radka již od prvních chvil našeho seznámení. Nejenže zorganizoval na telefonu skupinu, přes kterou jsme měli veškeré informace již od počátku, tak i připravil úvodní velmi milé sezení v Praze, kde nás s předstihem připravil na vše potřebné. Na místě samém v marině, bylo prakticky vše tak jak sliboval a vylíčil a od první chvíle jsme se mohli věnovat jen a jen příjemnému týdnu na moři a hlavně výuce a systematickému zdokonalování našich znalostí či nejprve neznalostí. Jeho přístup, kdy nenásilnou metodou nás neustále nutil opakovat úkony až do stádia, že jsme prakticky všichni zvládli co se požadovalo, byl plně vyhovující pro všechny členy kurzu.

Štefan K.

Štefan K.

Rád bych touto cestou poděkoval za celou naší skupinu - celý kurz proběhl velmi profesionálně a bezproblémově. Pan kapitán Radek David byl skvělý výběr nejen pro velmi dobrou místní znalost, ale i po lidské a odborné stránce!