Navigace
Rychlý kontakt

Recenze

Vybrané recenze našich klientů.Marek B.

Marek B.

Velmi mile mi překvapila snaha a přístup kapitána Radka již od prvních chvil našeho seznámení. Nejenže zorganizoval na telefonu skupinu, přes kterou jsme měli veškeré informace již od počátku, tak i připravil úvodní velmi milé sezení v Praze, kde nás s předstihem připravil na vše potřebné. Na místě samém v marině, bylo prakticky vše tak jak sliboval a vylíčil a od první chvíle jsme se mohli věnovat jen a jen příjemnému týdnu na moři a hlavně výuce a systematickému zdokonalování našich znalostí či nejprve neznalostí. Jeho přístup, kdy nenásilnou metodou nás neustále nutil opakovat úkony až do stádia, že jsme prakticky všichni zvládli co se požadovalo, byl plně vyhovující pro všechny členy kurzu.

Štefan K.

Štefan K.

Rád bych touto cestou poděkoval za celou naší skupinu - celý kurz proběhl velmi profesionálně a bezproblémově. Pan kapitán Radek David byl skvělý výběr nejen pro velmi dobrou místní znalost, ale i po lidské a odborné stránce!

Marek Š.

Marek Š.

Rád bych vaší firmě touto cestou poděkoval za uspořádání praxe na velitele námořní jachty příbřežní plavby. Celá akce proběhla bez větších problémů a všichni jsme se vrátili nadšení a odhodlaní dotáhnou kapitánský kurz do konce :). Kapitán Radek David je opravdu muž na svém místě. Výuka probíhala intenzivně ale zábavně a výborná znalost místních reálií byla tou pověstnou třešničkou.