fbpx
Menu

Kombinace průkazů

Objednat, nebo darovat kurz

Oblíbená (M+C)
Velké motory a příbřežní plavba
S touto kombinací průkazu se budeme moci plavit na jakémkoli motorovém člunu kdekoli na vnitrozemských tocích i na mořích do vzdálenosti 1 námořní míle od břehu. Bezesporu nejoblíbenější verze průkazu.Univerzální (M+C+S20)
Velké motory, malé plachty a příbřežní plavba
S touto kombinací průkazu se budeme moci plavit na jakémkoli motorovém člunu kdekoli na vnitrozemských tocích i na mořích do vzdálenosti 1 námořní míle od břehu a to i na plachetnici. Vhodné pro zájemce o průkaz, kteří chtějí mít možnost volby.

Maximální (M+C+S)
Velké motory, velké plachty a příbřežní plavba
Zjevně to myslíte s vodou vážně. Zde je na místě zamyslet se, zda se nestát skutečným námořním kapitánem. Námořní kapitánské průkazy nerozlišují mezi plachtami, motory, omezením v plochách a koních. Jako námořní kapitán můžete ze začátku řídit jakoukoli loď do vzdálenosti 20 námořních mil od břehu. Motorovou jachtu, nebo plachetnici. A pokud budete chtít jezdit i na vnitrozemských vodách, budete mít cestu k získání průkazu pro vnitrozemské vody značně ulehčenu. Nemusíte dělat žádné praktické výcviky, ani zkoušky z praxe. Nebudete potřebovat ani potvrzení od lékaře. Bude vám stačit udělat „rozdílovou zkoušku“ z pravidel vnitrozemské plavby na Státní plavební správě.

Maximální (M+S)
Velké motory, velké plachty
Kombinace vhodná pro námořní kapitány. Sice máte naježděné tisíce mil, ale na Orlík nesmíte. Získat průkaz na vnitrozemské vody je ale pro vás velmi jednoduché. Nemusíte dělat žádné praktické výcviky, ani zkoušky z praxe. Nebudete potřebovat ani potvrzení od lékaře. Bude vám stačit udělat „rozdílovou zkoušku“ z pravidel vnitrozemské plavby na Státní plavební správě.

Další možnosti
Máte-li jakýkoliv jiný požadavek, nebo potřebujete-li jinou kombinaci kurzů, ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného kurzu.

Dokumenty ke stažení
Žádost o vydání plavebního dokladu
Potvrzení zdravotní způsobilosti

  Nevíte si rady s výběrem kurzu? Volejte: 739 284 416

  Objednat kurz

  Průběh objednávky
  Nákup kurzu on-line je velmi pohodlné a rychlé řešení. Po kliknutí na odkaz Objednat, nebo darovat kurz, budete přesměrováni na stránku, kde můžete zvolit variantu kurzu a vyplníte osobní údaje. Poté zvolíte způsob platby. Umožňujeme platbu kartou, bankovním převodem, či v hotovosti v sídle firmy. Při platbě kartou dostanete poukaz do své mailové schránky ihned. Při platbě převodem vám poukaz zašleme po připsání částky na náš účet.

  Tím je celá objednávka hotova. Na nás bude, abychom se postarali o vše ostatní. Náš kolega se s vámi spojí a potvrdí si s vámi veškeré podrobnosti. Pokud budete poukaz darovat svým blízkým, stačí, aby se nám obdarovaný ozval sám a domluvil si termín svého kurzu.

  Školíme celoročně, takže určitě vždy najdeme vhodný termín jak pro teoretickou, tak i pro praktickou část kurzu.

  V případě potřeby platnost poukazu po dohodě prodloužíme.

  Perfektní dárek pro vaše blízké
  Darováním kurzu potěšíte aktivní lidi, kteří hledají nové zážitky. Při platbě kartou máte dárek během pěti minut!

  Objednat kurz

  Objednání kurzu proveďte prostřednictvím našeho objednávkového systému, nebo pokud si nevíte rady s výběrem, zavolejte nám nebo napište. Rádi vám poradíme.

  Martin Wolf
  martin@seawolf.cz
  739 284 416


   Skvělý dárek

   Kurzy Seawolf mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké. Snadný nákup on-line pomůže vyřešit časovou tíseň.

   Darovat kurz znamená darovat radost do konce života.

   Objednat, nebo darovat kurz   Jsme tu pro vás již od roku 1997

   KURZY
   POTÁPĚNÍ

   Zveme zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

   CHARTER
   LODÍ

   Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

   SEAWOLF
   CUP

   Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
   Máte dotaz? Potřebujete poradit?