Napsali o nás

Naši spokojení klienti Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou poděkovat a ocenit vaše služby v oblasti přípravy a zkoušek kapitánského průkazu, které jsem si přes vaši společnost udělal. Rád bych tímto mailem poděkoval vám oběma za příjemný, přátelský, pohodový a zároveň velmi profesionální přístup, a zároveň děkuju za trpělivost s námi „začátečníky“. Studium ve […]

Naši spokojení klienti

Dobrý den,
chtěl bych vám ještě jednou poděkovat a ocenit vaše služby v oblasti přípravy a zkoušek kapitánského průkazu, které jsem si přes vaši společnost udělal. Rád bych tímto mailem poděkoval vám oběma za příjemný, přátelský, pohodový a zároveň velmi profesionální přístup, a zároveň děkuju za trpělivost s námi „začátečníky“.

Studium ve vaší firmě bylo zážitkem. Vaše komunikace a způsob výuky a přístup k nám žákům byl prostě fantastický. Udělal na mě dojem.

Vaši společnost SeaWolf budu velmi rád doporučovat dále.

s pozdravem

Jan Krenek

Dobrý večer,
Chci moc poděkovat za kurz, vše co jsem dnes věděla (při testu) si pamatuji z kurzu. Přiznám se totiž, že do učebnice jsem se podívala poprvé včera večer 🙂 Takže dík a šťastnou plavbu.
A pokud byste potřebovali plavčíka při nějaké Vaší plavbě, tak se dobrovolně hlásím !!!
Mějte se moc hezky
Wanda Říhová Dvorská

Dobrý den Romane a ostatní námořníci,

díky za váš profesionální servis v letošním roce a přeju vám ať ten nový je ještě lepší než si ho umíte vysnít.

Život je jako umění. Záleží jen na nás, jestli s novým rokem získáme na hodnotě. Přeji ti ať i příští rok je plný umění žít, umění fér jednat, umění vydělávat, umění přijímat i umění dávat.

Dušan Jakubec

Hodnocení praktického kurzu posádkou

V průběhu praktického kurzu jsem byl naprosto spokojen. Problematiku ovládání lodi byla kapitánem prezentována srozumitelně a byl dostatečný prostor na praktické vyzkoušení. Výborná byla také zkušenost s delší plavbou na Vis v silnějším věru a vyšších vlnách.

Maximální spokojenost. Vstřícný přístup skippera. Dostatek prostoru pro praktický nácvik vedení plavidla. Bez kritických připomínek.

Smidt

Kurz byl super, a to se vším všudy. Maximální spokojenost s kapitánem, posádkou, počasím. Budu vzpomínat

Michal Rozbroj

Maximální spokojenost s kurzem, s podáním informací kapitánem vše nám dobře vysvětlím, názorně předvedl a ukázal v praxi. Naprostá spokojenost se vším. S průběhem kurzu jsem byl spokojen.

Jan Kabourek

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.


Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!
Aktuality

Kondiční plavba na Korsiku s Radkem Davidem

Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete mít kapitánský průkaz, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.