Navigace
Rychlý kontakt
Darovat kurz

Není větší radost, než darovat radost

Dárek, který bude těšit stále


Průkazy pro plavbu na řekách, jezerech, přehradách jsou určeny především pro motorové čluny. Dají se však rozšiřovat i o plachty a o malou část moře. Tak zvané véempéčko (průkaz Vůdce malého plavidla) vám otevře vnitrozemské vody na celém světě. A jako dárek pro vás vám nabízíme možnost koupení průkazů se slevou.

Námořní průkazy jsou určené jen na moře, platí po celém světě a umožňují plavbu na jachtách pod plachtami, nebo na motor do vzdálenosti 20 námořních od pobřežní linie. Pro představu je to skoro 50 kilometrů od spojnice vnějších ostrovů pobřežního státu. Kapitán námořní jachty si s sebou veze hotel i pláž a dívá se na pevninu z druhé strany. Pokud chcete darovat roky dovolené na jachtě je toto ten správný poukaz.


Průběh kurzu

Celé školení pro získání této kapitánské licence má dva kroky.

Oba typy průkazů, jak vnitrozemské tak námořní vyžadují teoretickou přípravu. Ta zabere jeden víkend. Následuje zkouška z teorie. V případě vnitrozemských průkazů se skládá na pobočkách Státní plavební správy, u námořních průkazů na Ministerstvu dopravy.
Na oba typy zkoušek od nás bude student samozřejmě připraven.

U vnitrozemské se zaměřujeme na zvládnutí plavby vysokou rychlostí a manévrů při kotvení a vyzkoušíme si i proplavení zdymadlem.

U námořní plavby je součástí kurzu a ceny i týdenní pobyt na jachtě v Chorvatsku, kde se v praxi seznamujeme s vlastní plavbou na moři.


Objednávkový formulář

  • 1. Specifikace kurzu
  • 2. Osobní údaje
  • 3. Platba a doručení
Vyberte část: *
Jedná se o dárek?