fbpx
Menu

Trim plachet

Trim plachet


Trim plachet

Trim plachet je jednou ze základních dovedností kvalitního jachtaře.

Aerodynamika je obtížný vědní obor, v němž má hluboké znalosti jen pár jachtařů. Naopak se hojně vyskytují „znalci“ kteří se pokoušejí objasňovat fungování plachet a takeláže za použití módních teorií. Některé z nich jsou nepřesné a neobstojí v prověrce času.
Poznatky získané praxí a pozorováním jsou obvykle mnohem cennější než slepá aplikace nějaké pokročilé vědecké teorie, která může mít minimální vztah k tomu, co se opravdu děje na moři.
Nelekejte se, podpoříme vás při sbírání zkušeností a předáme vám kvalifikované rady a podněty, nejlépe přímo při plavbách. Svět je plný jachtařů, kteří již od útlého dětství brázdí všechny moře světa aniž by znali jedinou teorii.

Nejjednodušší cestou jak se naučit trimovat plachty je plachtit s těmi nejlepšími. Proto třikrát do roka organizujeme regaty Seawolfcup, kde se posádky našich kamarádů, kapitánů a studentů setkávají v přátelském soupeření. Chcete-li poznat jak plachtí ti nejlepší, jak dokáží vydolovat z lodě maximum, přidejte se k některému z nich do posádky na závody v Murterském moři.
www.seawolfcup.cz

Praxi na moři můžete také získat pod vedením našich nejlepších skipperů při kondičních jízdách, které pořádáme v atraktivních jachtařských destinacích. Jezdíme pravidelně do Řecka, Itálie, Skotska či Turecka.

Máte-li zájem o doplňující kurz, ozvěte se nám.

Jiří Böhm
jirka@seawolf.cz
730 513 113
Jsme tu pro vás již od roku 1997

KURZY
POTÁPĚNÍ

Zveme zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

CHARTER
LODÍ

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.Máte dotaz? Potřebujete poradit?