fbpx
Menu

Online kurz MDČR C

Objednat, nebo darovat kurz

Online kurz MDČR C
Týká se nás to všech! Pokud to není nezbytně nutné, jsme nuceni zůstat doma.

Pojďte toho využít!
Využijte svého volného času a z pohodlí domova se přidejte k online školení kapitánských kurzů. Jakmile s námi absolvujete teoretické školení a opadnou krizová opatření, bude bude možné jít k závěrečným zkouškám! Praxe spustíme, jakmile otevřou hranice.

Online kurzy plánujeme jak na dopolední, tak i na odpolední hodiny, takže si každý vybere termín dle svých časových možností.
Po objednání Vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme se na průběhu kurzu.

Tak se do toho pusťte!
PŘIHLAŠTE SE DO KURZU

Pokud byste měli jakýkoli problém s objednáním, nebo instalací, tak prosím volejte.

Jiří Böhm
jirka@seawolf.cz
730 513 113

Instalace
Školení probíhá na platformě zoom.us

 1. Po objednání kurzu na váš email zašleme pozvánku, ve které bude odkaz na naše školení, ID číslo a heslo.
  Po kliknutí na odkaz vás aplikace provede snadným procesem stažení a spuštění aplikace.
 2. Vložte své jméno a stiskněte „join“ (připojit se). Poté budete automaticky přesměrováni do “virtuální třídy. Pokud Vás odkaz z jakéhokoliv důvodu nepřesměruje přímo na naše školení, je potřeba v aplikaci zadat ID číslo a heslo, které najdete v našem emailu.Video Conferencing, Web Conferencing, Webinars, Screen Sharing - Zoom
 3. V levém dolním rohu ovládáte svůj mikrofon a také videokameru. Samozřejmě nemusíte být během školení viděni, ani slyšeni. Vy však uvidíte školitele i jeho prezentace.
 4. V dolní liště najdete chat, přes který můžete školiteli posílat otázky, pokud nebudete chtít používat mikrofon.

Aplikace Zoom Vám umožní sledovat přednášku jak na PC a Mac, tak na telefonu či tabletu.

Android

iPhone
Etazhi App Store Logo Brand Font, PNG, 2554x803px, App Store ...

Jaká je časová náročnost kurzu?
Teoretické školení vám zabere jeden víkend, na zkoušku z teorie si rezervujte jedno dopoledne.
A povinná praxe na lodi trvá maximálně jeden týden.

Jakou loď si můžete půjčit?
Váš odrazový můstek k námořní plavbě. Tak zvané “velké céčko” je kapitánská licence, která vás opravňuje řídit loď do 16 metrů délky. A upřímně, valná většina lodí, které po světě potkáte není delší než těchto šestnáct metrů. Nerozlišuje se, jestli se jedná o plachetnici, trawler, nebo luxusní motorovou jachtu.

Za jakých podmínek můžete vyplout?
Plout můžete ve dne i v noci, pokud počasí nebude proti. S “céčkem” smíte na moře do síly větru 6 stupňů Bf. Tedy do rychlosti větru skoro 50 km/h. Sami brzy poznáte, že v takovém větru už se vám ani z mariny nebude chtít.

Kde se můžete plavit?
S tímto průkazem můžete plout do vzdálenosti 20 námořních mil od pobřežní linie, tedy od spojnice všech ostrovů a ostrůvků. 20 námořních mil je skoro 40 km a to už je dostatečná vzdálenost na mnoho let zábavy na moři kdekoli na světě.

Jaká je doba platnosti průkazu?
Doba platnosti průkazu je 10 let. Pro prodloužení stačí před uplynutím platnosti doložit uplutí nejméně 500 námořních mil v posledních deseti letech. To jsou, jen pro představu, dva až tři týdny radosti na moři.

Cenová náročnost kurzu
Abychom vám usnadnili nákup, rozdělili jsme kurz do více částí.

Teoretická část
5.900 Kč

Praktická část
12.000 Kč

Kompletní kurz za zvýhodněnou cenu
16.900 Kč

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Volejte: 730 513 113

Máte dotazy? Kontaktujte nás.

  Celé školení pro získání této kapitánské licence má dva kroky.

  Teoretické školení a zkouška z teorie

  Jako námořník s licencí musíte znát pravidla a předpisy, které na moři platí. Podobně jako silnice, ani moře není bezbřehým prostorem, kde se lodě jen toulají. Proto se na víkendovém teoretickém kurzu naučíte jak navigovat loď, a to nejen s GPS, jak se vyznat v předpovědi počasí podle synoptické mapy, jak předejít kolizím s ostatními plavidly, dozvíte se jak a proč vlastně loď pluje i když vítr fouká proti lodi a mnoho dalších informací, které velitel lodě musí znát.

  Zkouška z teorie probíhá před komisí Ministerstva dopravy ČR. Snažíme se, aby zkouška proběhla brzy po teoretické přípravě, dokud budete mít vědomosti ještě čerstvé. A na co vše vás připravíme?

  • základy námořního práva a COLREG
  • plavební nauka
  • námořní navigace
  • meteorologie
  • základy angličtiny
  • základy poskytování první pomoci

  Praktický výcvik na moři

  Podmínkou získání kapitánské licence je absolvování praktického výcviku přímo na moři. Podobně jako u řidičáku, musíte udělat “jízdy”. Tato část probíhá na plachetnicích z naší flotily, která kotví na ostrově Murter. Jedná se o týdenní pobyt, během kterého naplujete pod dohledem kapitána (školitele) požadovaných sto námořních mil. Naučíte se jak se s lodí manévruje, jak se ovládají plachty, jak vypadá technické zázemí lodě, jak se s lodí chovat v přístavu a v praxi si osaháte a ověříte vše, co jste se naučili v teoretické části. Celou dobu budete bydlet na lodi. Buď s ostatními účastníky kurzu, nebo se svými přáteli, či rodinou. Pro ně to bude dovolená, pro vás dovolená s praktickým výcvikem. Ze samotné závěrečné praktické zkoušky nemusíte mít obavy. Kapitán vás po celý týden bedlivě sleduje a z lodi vás „nepustí“ dříve, dokud si nebude naprosto jist, že ji ovládáte.

  Doba platnosti průkazu je 5 let. Pro prodloužení stačí před uplynutím platnosti doložit uplutí nejméně 500 námořních mil v posledních pěti letech. To jsou, jen pro představu, dva až tři týdny radosti na moři.

  Na konec stačí dodat dvě průkazové fotografie, kolek a potvrzení od lékaře akreditovaného Ministerstvem dopravy. My celou vaši složku zkompletujeme a podáme na ministerstvo. Pak už se můžete těšit na průkaz, který vám přijde poštou.

  Objednat kurz

  Průběh objednávky
  Nákup kurzu on-line je velmi pohodlné a rychlé řešení. Po kliknutí na odkaz Objednat, nebo darovat kurz, budete přesměrováni na stránku, kde můžete zvolit variantu kurzu a vyplníte osobní údaje. Poté zvolíte způsob platby. Umožňujeme platbu kartou, bankovním převodem, či v hotovosti v sídle firmy. Při platbě kartou dostanete poukaz do své mailové schránky ihned. Při platbě převodem vám poukaz zašleme po připsání částky na náš účet.

  Tím je celá objednávka hotova. Na nás bude, abychom se postarali o vše ostatní. Náš kolega se s vámi spojí a potvrdí si s vámi veškeré podrobnosti. Pokud budete poukaz darovat svým blízkým, stačí, aby se nám obdarovaný ozval sám a domluvil si termín svého kurzu.

  Školíme celoročně, takže určitě vždy najdeme vhodný termín jak pro teoretickou, tak i pro praktickou část kurzu.

  V případě potřeby platnost poukazu po dohodě prodloužíme.

  Perfektní dárek pro vaše blízké
  Darováním kurzu potěšíte aktivní lidi, kteří hledají nové zážitky. Při platbě kartou máte dárek během pěti minut!

  Objednat kurz

  Nevíte si rady s výběrem kurzu? Potřebujete poradit s objednáním? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

  Jiří Böhm
  jirka@seawolf.cz
  730 513 113


   Skvělý dárek

   Kurzy Seawolf mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké. Snadný nákup on-line pomůže vyřešit časovou tíseň.

   Darovat kurz znamená darovat radost do konce života.

   Objednat, nebo darovat kurz   Jsme tu pro vás již od roku 1997

   KURZY
   POTÁPĚNÍ

   Zveme zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

   CHARTER
   LODÍ

   Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

   SEAWOLF
   CUP

   Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
   Máte dotaz? Potřebujete poradit?