Dovolenkové plavby

Dopřejte si netradiční dovolenou a užijte si jí na maximum. Vždy připravujeme individuální program. Pro rodinnou dovolenou je vhodná jiná loď než pro sportovní plavbu s přáteli Jsme schopni zajistit pronájem pohodlné, luxusní plachetnice, sportovní-závodní plachetnice či pronájem kajutové motorové lodi pro plavbu s přáteli, rodinou nebo pro plavbu s obchodními partnery Pokud hledáte unik […]

Dopřejte si netradiční dovolenou a užijte si jí na maximum. Vždy připravujeme individuální program.

  • Pro rodinnou dovolenou je vhodná jiná loď než pro sportovní plavbu s přáteli
  • Jsme schopni zajistit pronájem pohodlné, luxusní plachetnice, sportovní-závodní plachetnice či pronájem kajutové motorové lodi pro plavbu s přáteli, rodinou nebo pro plavbu s obchodními partnery

Pokud hledáte unik z všední dovolené a závidíte makléřům a naftařům jejich nablýskané lodě v přístavech? Chtěli by jste zakotvit v opuštěné zátoce, pozorovat západy slunce a nechat se uspávat pohupováním mořské vody? Nebaví vás už přeplněné pláže plné hlučných turistů?

Máme pro Vás řešení jak si dopřát luxus na lodi za běžnou cenu letní dovolené ztrávené povalováním na pláži.

  • Nevlastníte-li kapitánskou licenci nebo si netroufnete na plavbu sami dodáme Vám zkušeného profesionálního skippera, který se postará o bezpečný průběh celé plavby a vy se budete účastnit řízení lodi podle vaší chuti a uvážení.

Nabízíme Vám plavby s českými kapitány v mnoha středomořských destinacích. Vše za vás zařídíme. Vy si tak můžete dopřát krásnou, klidnou dovolenou s rodinou nebo přáteli aniž by jste potřebovali oprávnění pro řízení jachty.

Naši kapitáni Vám ukážou krásy pobřeží, které z pevniny nikdy neuvidíte. Neváhejte a kontaktujte SeaWolf.

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.


Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!
Aktuality

Kondiční plavba na Korsiku s Radkem Davidem

Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete mít kapitánský průkaz, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.