fbpx
Menu

Kurz potápění pro jachtaře


Ahoj všem, pro které je moře druhým domovem…


už se vám stalo se, že se namotal mooring do vrtule? Zasekla se vám kotva, nebo se nejste jisti, jestli dobře drží? Nebo se jen na svých plavbách chcete podívat na podmořský život?

Pak jste tu správně. Připravili jsme pro vás kurz potápění pro jachtaře Confinet water scuba experience. Jedná se o program, který vás na podobné situace připraví, kromě teorie se naučíte efektivně zanořit, vyrovnat tlak ve středoušní dutině, ergonomicky používat ploutve atd. cílem je, abyste pod vodou na nádech vydrželi co nejdéle. Samozřejmě si vyzkoušíte i ponory s potápěčskou výstrojí. To vše v podolském bazénu s hloubkou 5m. Rádi vám rovněž poradíme s výběrem výstroje, vhodné pro řešení podobných situací.
Tento program není v rámci IANTD certifikační.

Cena kurzu je 3.500,- Kč, kurz nemá pevný časový rozvrh, tzn. není třeba docházet pravidelně, jen je nutné absolvovat jednu lekci teorie a 4-6 tréningů v bazénu, které jsou ve středu od 18 hod.

Pokud by vás program zaujal, můžete přejít do standardního programu Open water diver, na konci kterého obdržíte certifikaci IANTD k ponorům s přístrojem do hloubky 18m, kterou můžete využít při vašich toulkách po celém světě. Pro vás to znamená především absolvování ponorů ve volné vodě (opět 4-6) a doplnění teorie.

Přechod do kurzu OWD je za cenu 3.000,- Kč a na závěr je nutné uhradit certifikaci IANTD, která stojí 1.400,- Kč.

Pokud vás tato nabídka oslovila, můžete se přihlásit ZDE


Jsme tu pro vás již od roku 1997

KURZY
POTÁPĚNÍ

Zveme zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

CHARTER
LODÍ

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.

SEAWOLF
CUP

Zveme jak zkušené mořské vlky i úplně nováčky.
Máte dotaz? Potřebujete poradit?